پروانه کاظمی متخصص تغذیه و رژیم درمانی

پروانه کاظمی متخصص تغذیه و رژیم درمانی و تغذیه ورزشی با بیش از 20 سال سابقه کاری موثر در حوزه دولتی و خصوصی دارای سوابق درخشان و ممتازی است. وی دوره کارشناسی تغذیه را در دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که بهترین دانشگاه ایران در زمینه تغذیه است با نمرات ممتاز گذراند.
سپس در انجمن خیریه حمایت از بیماران پی کی یو مشغول به کار شد و بعد از آن در وزارت بهداشت و درمان بعنوان کارشناس تغذیه در بیماری های متابولیک استخدام شد. سپس مسئول آموزش کارشناسان منتخب استانها در خصوص رژیم درمانی بیماری های متابولیک شد.
پس از آن دوره کارشناسی ارشد تغذیه ورزشی را با عنوان دانشجوی ممتاز گذرانده و در سال 96 بعنوان پژوهشگر جوان برتر در اولین کنگره تغذیه ورزشی اصفهان برگزیده شد.

پروانه کاظمی با عنوان مدیریت کلینیک ایده آل

در کلینیک رژیم درمانی ایده آل که به مدیریت سرکار خانم پروانه کاظمی اداره میشود آخرین متدهای لاغری دنیا با توجه به شرایط زندگی افراد مورد بررسی قرار گرفته و بهترین نتیجه گرفته میشود. فعالیت در زمینه رژیم های غذایی چاقی و لاغری، انواع رژیم های گیاهخواری، بارداری و شیردهی، سرطان، دیابت و کبد چرب، رشد اطفال و نوجوانان و انواع رژیم های تخصصی بیماری ها از جمله فعالیت های مجموعه ایده ال میباشد.
پروانه کاظمی جزو اولین متخصصین تغذیه در تهران میباشند که از دستگاه بادی کامپوزیشن یا بادی آنالیز جهت بررسی تغییرات ترکیبات بدنی مراجعین در طی رژیم غذایی و ورزش استفاده میکنند. همچنین چکاپ کامل بدن از قبیل کبد ریه قلب و کمبود ویتامین ها واملاح توسط دستگاه بیواسکن جهت بررسی های تخصصی تر در ایده آل صورت میگیرد.
مرکز لاغری و تناسب اندام ایده ال جزو اولین مراکزی میباشد که مجهز به دستگاه های لاغری متعدد از قبیل کویتیشن رادیوفرکانسی شاک ویو کرایولیپولیز کربوکسی و لیزر کم توان لاغری سرد و گرم و… میباشد .
پروانه کاظمی دارای 20 سال سابقه و تجربه موفق در زمینه اجرای رژیم های غذایی است و در کنگره های مختلف داخل و خارج از کشور موفق به کسب جوایزی گردیده است. او اکنون عضو انجمن تغذیه ایران، انجمن علمی تغذیه ایران، انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران می باشد و تا بحال در بیش از چندین برنامه مختلف کارشناسی رادیو و تلوزیون حضور داشته است و سخنرانی های زیادی برای گروه های مختلف انجام داده است.
ایشان دارای بیش ازدهها مقاله پژوهشی انگلیسی و فارسی در زمینه تغذیه ورزشی رژیمهای گیاهخواری، تغذیه در دیابت، بیماریهای کلیوی، قلبی وبارداری و… میباشند.

پروانه کاظمی

پروانه کاظمیپروانه کاظمیپروانه کاظمیپروانه کاظمیپروانه کاظمیپروانه کاظمیپروانه کاظمیپروانه کاظمی