اختلال در میل جنسی

اختلال در میل جنسی و چاقی

اختلال در میل جنسی یکی از عوارض چاقی

چاقی علاوه بر اینکه زیبایی و جذابیت فرد را کاهش می دهد باعث اختلال در میل جنسی می شود . امروزه 90 درصد طلاق ها به علت ضعفف در رابطه جنسی است وقتی تمایل جنسی کاهش میابد علاوه بر اینکه فرد چاق به علت کاهش میل جنسی نمی تواند خواسته ها و نیاز های همسر خود را برآورده کند تاثیر مستقیمی بر شادابی و جذابیت فرد چاق گذاشته و به کل نه تنها باعث ایجاد مشکل در رابطه اش می شود بلکه در بخش های مختلف زندگی اش مشکلات بزرگی به بار می آورد.

 

شاید کلمه ی چاق آنقدر برایتان تکرار شده که گوشتان به آن عادت کرده و توجه شما را از مشکلاتی که برایتان به وجود می آورد دور می کند . اینگونه بگویم چاقی با خود بیماری های پنهان مختلفی به وجود می آورد که شما از آن بی خبر هستید و بر سیستم بدنتان تاثیر خود را می گذارد. یکی از آنها کاهش میل جنسی است که به طور ناخوداگاه باعث کاهش اعتماد به نفس و در نتیجه افسردگی می شود .

تاثیر افزایش سن و چاقی بر اختلال در میل جنسی

بسیاری فکر می کنند با افزایش سن میل جنسی کاهش میابد و برخی نیز فکر می کنند که با خوردن غذاهایی با طبع گرم می توانند میل جنسیشان را بهبود دهند که این مساله تا حدی درست می باشد و ممکن است بر روی افراد لاغر اندام تاثیر بگذارد اما سن تاثیری بر تمایلات جنسی نداشته و تا زمانی که فرد به چاقی و یا اضافه وزن مبتلا است خوراکی ها تاثیری نخواهند داشت  زیرا سیستم بدن به کل دچار اختلال شده و میل جنسی را کاهش می دهد .

در مردان این اختلالات همچون تغییر سطح هورمون های مردانه بوده که نتیجه ی آن نعوض و انزال زود رس می باشد و در خانم ها باعث نازایی و عفونت واژینال شده که درد و بیماری های دیگری نیز با خود همراه دارد .

از این رو برای داشتن رابطه ای شاد و قوی به اندامی ایده آل نیاز است که می توانید این اندام ایده آل را به راحتی و بدون هیچ گرسنگی و سختی ای در کلینیک ایده آل بدست آورید . شما با اصلاح رژیم عذاییتان در کمترین زمان شادابی ، زیبایی ، سلامتی و یک رابطه ی خوب و با ثباتی را بدست خواهید آورد .

زنان و مردانی هستند که شکم بزرگی داشته و باقی اندام آنها لاغر است که می توان آن را در سریع ترین زمان به روش های بروز دنیا که در کلینیک ایده آل انجام می شود لاغر کنید و با اصلاح رژیم غذایی برای همیشه اندامی زیبا و رابطه ای صمیمانه داشته باشید .

 

 

 

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *