کویتیشن و از بین بردن چربی ها کویتیشن لاغری موضعی

کویتیشن و از بین بردن چربی ها

کویتیشن و لاغری موضعی آسان

این روزها همگان به اهمیت حذف چربی ها و سلولیت پی برده اند. عوارض جانبی کوتاه مدت و بلند مدت چاقی مشخص شده اند. وزن کم کردن می تواند کار سختی باشد مخصوصا اگر شما جزو آن دسته افرادی باشید که از نظر ژنتیکی مستعد چاقی اند. رژیم غذایی همیشه موثر نیست. خیلی از ما برای رژیم های غذایی طولانی مدت و ورزش های طولانی مدت وقت نداریم و جراحی های زیبایی هم تهاجمی اند و با خطراتی همراهند. بنابراین اگر می خواهید وزن کم کنید اما از گزینه های سنتی مثل رژیم غذایی و یا ورزش ناامید شده اید، چرا برخی از جدیدترین تکنولوژی های لاغری مانند کویتیشن اولتراسوند را امتحان نمی کنید؟ این یک روش محبوب و بدون درد برای مقابله با چربی و سلولیت است و چربی ها را از بین می برد و باعث می شود وزن خود را کاهش دهید.

کویتیشن و از بین بردن چربی ها کویتیشن لاغری موضعی

کویتیشن چیست؟

کویتیشن یک درمان است که در اروپا به عنوان جایگزینی ایمن و بدون درد برای جراحی شناخته شده است و در آن از امواج فراصوت برای شکستن سلول های چربی در نقاط خاصی از بدن استفاده می شود. خود این درمان ساده است و انجام آن کار پیچیده ای نیست.
روش کار به این صورت است که یک کرم مخصوص بر روی نقاط هدف قرار می گیرد و سپس یک دستگاه فراصورت ، همانند چیزی که در سونوگرافی مورد استفاده قرار می گیرد بر روی پوست اعمال می گردد. این دستگاه مقدار متمرکزی از انرژی فراصوت را انتقال می دهد و سلول های چربی زیر پوست را در غشای سلول های چربی هدف قرار داده و تخریب می کند. سپس این چربی در سلول های اطراف پراکنده می شود و به پروتئین و گلیسرول بازیافت می گردد.

کویتیشن و از بین بردن چربی ها کویتیشن لاغری موضعی

فواید کویتیشن چیست؟

برخلاف لیپوساکشن که شما بعد از انجام آن احساس درد و ناراحتی می کنید و نیاز است که مدتی در بیمارستان بمانید و کار را تعطیل کنید، کویتیشن غیرتهاجمی است و نتایج حاصل از آن شبیه به همان نتایجی است که از روش های جراحی زیبایی انتظار دارید.
پس از اولین جلسه می توانید انتظار کاهش چشمگیری در خط کمر خود داشته باشید و این اثرات کاهش وزن با افزایش تعداد جلسات افزایش می یابد.

1 پاسخ دادن

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *