بادی آنالیز سنجش ترکیبات بدن رژیم درمانی

بادی آنالیز سنجش ترکیبات بدن

بادی آنالیز یک تست ساده برای سلامتی و فیتنس است چرا که تمام بدن شما را مورد ارزیابی قرار می دهد و به شما یک طرح و هدف برای ارتقاء تناسب اندام تان میدهد .
اندازه گیری تغییراتی که در بدن شما طی یک دوره رژیم درمانی و یا ورزش اتفاق افتاده است به طور موثری می تواند نقاط ضعف و قوت شما را در روند زندگی تان اشکار کند. با بررسی بدن توسط بادی انالیز یا بادی کامپوزیشن شما میتوانید تغییرات بدن تان را به طور دقیق انداز بگیرید. وجود راهی برای فهمیدن دقیق تغییرات در بدن شما سبب می شود مسیر چالشی را با قدرت بیشتر ادامه دهید .

آنالیز یک گزارش دستگاه بادی آنالیز یا بادی کامپوزیشن

دستگاه های بادی آنالیز انواع و مدل های متفاوتی دارند که بر حسب نوع مدل فاکتور هایی که در گزارش ارائه می شود کمی متفاوت است. یکی از کامل ترین دستگاه های بادی آنالیز بادی آنالیز ۲۳۰ است که گزارشی بسیار معتبر و قابل قبول برای تمامی مربیان جهانی ارائه می دهد. در گزارش این دستگاه در بخش اول نمودار وزنی ماهیچه ای و چربی به کیلوگرم کاملاً مشخص است. بدین ترتیب شما می توانید بسنجید که چند کیلوگرم از وزن شما ماهیچه و چربی است. هم چنین متوجه میشوید کدام ناحیه ها از بدن تان را نیاز است که بیشتر بر روی شأن تمرکز کرده و آنها را بهبود ببخشید .
شما میتوانید با آرشیو کردن نتایج قبلی؛ سپس مقایسه آنها با نتایج جدید ؛احساس خوبی پیدا کنید! برای بهترین نتیجه گیری از این تست , توصیه میشود هر6 یا 8 هفته این تست را انجام دهید تا پیشرفتهایی را که داشته اید و روند کاهش وزن خود را بسنجید .

مزایای بادی آنالیز یا بادی کامپوزیشن

تعیین نوع تیپ بدن توسط دستگاه بادی کامپوزیشن
چاق شدید
پر چربی
اضافه وزن عضلانی
استاندارد
ورزشکاری
عضلانی کم چربی
لاغر پر چربی
لاغر کم وزن
خیلی لاغر
خیلی ضعیف
وزن ایده آل
درصد ماهیچه و چربی
متابولیسم پایه براساس حد مجاز موجود
ارزیابی عالی ورزشکاران
امتیاز رشدی کودک و نوجوان براساس وضعیت بدن

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *