قبل و بعد لاغری در کلینیک ایده آل

عکس های قبل و بعد لاغری تعدادی از ایده آلی های عزیز را برای شما قرار دادیم. برای رسیدن به وزن و تناسب اندام ایده¬آل حتما باید بعد از بررسی کامل بدن شما، رژیم غذایی مناسب را با توجه به وضعیت فعلی بدنتان تنظیم کرد. در ایده¬آل بعد از بررسی بدن شما با دستگاه های بادی آنالیز (بادی کامپوزیشن) و بیواسکن، شرح حال کامل شما دریافت شده و با توجه به وضعیت فعلی بدن شما رژیم غذایی تنظیم خواهد شد.
انجام تست بادی آنالیز ترکیبات بدنی فرد را به شکل دقیقی نشان خواهد داد. میزان اضافه چربی بدن شما تعیین کننده اضافه وزن است و میزان ماهیچه بدن شما نشان دهنده سلامتی و تناسب اندام شماست. سوخت و ساز بدن فاکتور بسیار مهمی برای تناسب اندام است. سوخت و ساز و متابولیسم کمتر از محدوده ی نرمال باعث اضافه چربی و وزن در بدن خواهد شد. در گزارش بادی آنالیز میزان چربی، ماهیچه، آب، پروتیین، امتیاز فیتنس و سوخت ساز بدن به همراه یک برنامه ورزشی برای تنظیم چربی سوزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
آزمایش بیواسکن یک چکاپ کامل از بدن شما با دستگاه MRA می باشد که وضعیت تمامی ارگانهای داخلی شما را به دقت بررسی خواهد کرد. گزارش این دستگاه وضعیت عملکرد مغز، قلب، کلیه، کبد،ریه، پانکراس، استخوان، خونرسانی، سیستم ایمنی، چشم، دندان ها و… را می سنجد. همچنین کمبود ویتامین ها، املاح ومواد معدنی، آمینواسیدها و کوانزیم ها را نیز نشان می دهد.
بعد از پایش کامل بدن، می توان رژیم غذایی را با دقب یالاتری تنظیم نمود. استفاده ازقرص و داروهای غیرمجاز لاغری باعث عوارض بسیاری خواهد شد. در مجموعه لاغری ایده آل درصورت لزوم و بعد از بررسی کامل بدن شما تنها از قرص های مجاز و گیاهی استفاده خواهد شد.
گوشه ای از نتایج درخشان ایده آلی های عزیز را به تصویر کشیده ایم. اراده و پشتکار این عزیزان باعث تناسب اندام و سلامتی خودشان شده است و برای تیم لاغری ایده آل خوشحالی و انگیزه مضاعف را به ارمغان آورده است. پروانه کاظمی مدیریت تیم حرفه ای ایده آل با بیش از 20 سال سابقه درخشان در خدمت شماست.