برای دیدن پاسخ، سوالات تغذیه بر روی سوال کلیک کنید.

ادرارتان شفاف است، بعد از مصرف وعده ی غذایی، در بین غذا خوردن حتی کم، بعد از دویدن شدید، بعد از مصرف شیر، در زمان افت فشار خون

معجون عالی برای تقویت قلب،اعصاب،درمان یبوست و کم خونی: گلاب ۱ استکان/ پودرگل محمدی ا ق غ/ شیره توت ا ق غ / عسل ا ق غ/ همه را مخلوط کرده وروزانه ۱ قاشق مصرف کنید. چگونه چربی شکم را از بین ببرید!!تمشک، فلفل چیلی، گریپ فروت، زنجبیل، جودو سر، کرفس، قارچ واسفناج.

افرادی که آجیل می خورند مدت زمان بیشتری از آن هایی که برنج می خورند سیر می مانند. برای سیر ماندن در روز ۲۴ عدد بادام بخورید. از مصرف آجیل شور خودداری کنید زیرا فشار خون را بالا می برد.

کولین: دشمن سرطان سینه، کاهنده ی وزن.

کلسیم: ضد سرطان، سلامت مغز.

ویتامین B6آرام بخش، خواب منظم.

پروتئین: رشد سریع عضلات.

کاهو: خواب آور. انگور: اکسیر زیبایی . زیتون: دوست دار قلب. کرفس: تقویت اعصاب . فلفل دلمه: تقویت حافظه. کیوی: پیش گیری از سرما خوردگی. کلم بروکلی: دشمن پوکی استخوان.

فزایش فشار خون، گرفتگی عروق قلب، ایجاد سنگ های صفرا،چرب شدن کبد و بروز ناراحتی های کبدی، چرب شدن سریع پوست و مو، بروز انواع آلرژی، چاقی مفرط، تاثیر منفی بر استخوان به خصوص ستون فقرات.

هنگامی که غذا فریز می شود بلافاصله دو اتفاق مخرب رخ می دهد، دیواره های سلولی به دلیل گسترش آب داخلی مواد از بین می رود و از این رو سلول ها   می میرند و زندگی خود را از دست می دهند. در بخش هایی از غذای یخ زده که غذا به آن می رسد، اکسیداسیون صورت می گیرد و در نتیجه مواد غذایی از بین می رود.

تصویه کننده ی خون، بازکننده ی عروق، رفع بوی بد دهان، تب بر، رفع کم خونی، رفع ورم مفاصل، ضد نرمی استخوان، قلیایی کردن بدن

زنجبیل گیاهی است که مانند داروی آسپرین عمل می کند و یک مسکن فعال محسوب می شود. اگر پودر زنجبیل را با آب مخلوط کنید برای تسکین درد دندان بسیار موثر است.

عطش را از بین می برد، تنظیم کننده ی چربی خون است، برای افراد مبتلا به دیابت مفید است، برای سلامت قلب بسیار مفید است.

بله، کمک به تقویت عضلات و تاندون ها و رباط ها، کمک به سنتز آدرنالین قبل و حین ورزش، بالا بردن سیستم ایمنی، رفع آسیب دیدگی، بهبود کیفیت خواب و ضد افسردگی

سوال خود را بپرسید